אנו מחויבים להגן על פרטיותך. מדיניות פרטיות זו מסבירה כיצד אנו אוספים, משתמשים, חושפים ומגנים על המידע האישי שלך בקשר עם השימוש שלך באתר האינטרנט שלנו “ניב דיגיטל” (“האתר”) וכל שירות המוצע דרך האתר (יחד, “השירותים” ).

אנו עשויים לאסוף מידע אישי שאתה מספק לנו בעת רישום לחשבון, רכישת קורס או שימוש אחר באתר או בשירותים. מידע זה עשוי לכלול את שמך, כתובת הדואר האלקטרוני שלך, כתובת דואר, מספר טלפון, פרטי תשלום ומידע אחר שאתה מספק לנו מרצונך.

שימוש במידע אישי. אנו עשויים להשתמש במידע האישי שלך כדי:

אנו עשויים לחשוף את המידע האישי שלך ל:

אנו נשמור את המידע האישי שלך כל עוד נחוץ כדי למלא את המטרות שלשמן הוא נאסף, אלא אם כן נדרשת או מותרת תקופת שמירה ארוכה יותר על פי חוק.

יישמנו אמצעי אבטחה סבירים כדי להגן על הסודיות, השלמות והזמינות של המידע האישי שלך. עם זאת, שום שיטת שידור דרך האינטרנט או אחסון אלקטרוני אינה מאובטחת לחלוטין, ואיננו יכולים להבטיח אבטחה מוחלטת.

אנו עשויים להשתמש בעוגיות ובטכנולוגיות מעקב אחרות כדי לאסוף מידע על השימוש שלך באתר ובשירותים. מידע זה עשוי לכלול את כתובת ה-IP שלך, סוג הדפדפן, סוג המכשיר ומידע אחר על אופן האינטראקציה שלך עם האתר והשירותים. אתה יכול לשלוט בעוגיות דרך הגדרות הדפדפן שלך, אך השבתת העוגיות עשויה להגביל את יכולתך להשתמש בתכונות מסוימות של האתר והשירותים.

האתר והשירותים עשויים להכיל קישורים לאתרי צד שלישי שאינם בשליטתנו. איננו אחראים לנוהלי הפרטיות או לתוכן של אתרים אלה.

האתר והשירותים אינם מיועדים לשימוש על ידי ילדים מתחת לגיל 18. איננו אוספים ביודעין מידע אישי מילדים מתחת לגיל 18.

שינויים במדיניות פרטיות זו. אנו עשויים לעדכן את מדיניות הפרטיות הזו מעת לעת לפי שיקול דעתנו הבלעדי. מדיניות הפרטיות המעודכנת תפורסם באתר עם תאריך תוקף מתוקן. המשך השימוש שלך באתר או בשירותים לאחר כל שינוי כזה מהווה את הסכמתך למדיניות הפרטיות המתוקנת.

אם יש לך שאלות או חששות לגבי מדיניות פרטיות זו, אנא צור איתנו קשר בפרטי הקשר המפורסמים באתר.